detský kočík

V hlavnom meste Slovenska je nepochybne široká paleta možností. Nielen tých pracovných, ale ponúka tiež viac možností ako stráviť svoj voľný čas, ako sa kultúrne vyžiť a v neposlednom rade omnoho viac možností, kam sa vybrať na nákup. Obchod v Bratislave zákazníkom prináša pestrosť tovaru, viac kusov z konkrétneho produktu, výhodnejšie zľavy a podobne. Či sa nám to páči, či nie, väčšie mesto predstavuje väčšie príležitosti vo viacerých oblastiach života.

Nie je obchod ako obchod

Viac možností ponúka Bratislava aj pri kúpe kočíka. Blíži sa váš termín a s ním prichádza aj čas, keď bude potrebné popozerať si kočíky. Takže vašou cieľovou stanicou by sa mali na istý čas stať detské obchody, v ktorých si ich budete môcť nielen poobzerať, ale aj vyskúšať. Často sa však stáva, že menšie predajne nemajú na sklade všetky kočíky, ktoré reálne ponúkajú na predaj. Vybrané modely vám však na vašu žiadosť objednajú. Ak máte možnosť navštíviť detský obchod v Bratislave, potom ste vo výhode. S väčším mestom získavate aj širšiu ponuku.  Baby Raptor je ten správny detský obchod v Bratislave, ktorý by ste nepochybne mali navštíviť. Ide o predajňu, ktorú len tak ľahko nenájdete na ktoromkoľvek rohu, pretože je jedinečná. Tento detský obchod v Bratislave vám dopraje nakupovanie aj mimo otváracích hodín. Ak nestíhate popri práci alebo pri nákupe potrebujete jednoducho svoj pokoj a pohodlie, môžete si dohodnúť termín v čase, ktorý vám vyhovuje. Baby Raptor poskytuje aj konzultáciu pred pôrodom. Čo to pre vás znamená? Majiteľka predajne vám veľmi rada pomôže pri výbere výbavičky, postieľky, autosedačky a podrobne vám priblíži aj kočíky.  Okrem iného svojim zákazníkom poskytujú údržbu kočíkov, nájdete u nich aj náhradné diely na vybrané kočíky a autosedačky. Ak nemáte príležitosť tento detský obchod v Bratislave navštíviť, zakúpený tovar vám veľmi radi privezú domov.

Baby Raptor si svojich zákazníkov naozaj váži, a preto ak sa vám zakúpený kočík z akéhokoľvek dôvodu pokazí, veľmi ochotne vám na dobu jeho reklamácie zapožičajú iný. Zapožičiavajú aj odsávačky na materské mlieko. Požičať si ju môžete na neurčito a všetky potrebné informácie nájdete na webovej stránke. Presne tak! Táto predajňa má aj svoj e-shop, pretože svoj unikátny tovar chce ponúknuť tiež všetkým tým, ktorí sa do predajne nemôžu prísť osobne pozrieť.

“Baby Raptor je detský obchod v Bratislave špecifický tiež tým, že popri nákupe si môžete vychutnať chutnú kávu a vaše deti zamestná veselý detský kútik.”

Obzeráme kočíky

Kočíkov je na trhu koľko len chcete. Rôzne značky, modely, farby, dizajnové kočíky, kočíky pre dvojičky, súrodenecké kočíky. Na výber máte niekoľko modelov v rôznych cenových reláciách. V predajni Baby Raptor nájdete kočíky takých značiek ako Cybex, Zopa, Britax Römer, Patron, Inglesina, Oyster, Greentom a iné. Tento detský obchod v Bratislave ponúka svojim zákazníkom rôznorodé príslušenstvo. Či už fusaky, rukavice, farebné striešky ku kočíkom, pláštenky, deky, adaptéry, tašky a mnoho iného. Ponúka vám teda benefit v podobe nákupu na jednom mieste. Žiadne naháňanie sa po viacerých obchodoch.

Aký kočík zvoliť?

Najideálnejším a v podstate aj najjednoduchším a cenovo najvýhodnejším riešením je zamerať sa na kombinované kočíky. Ich súčasťou je všetko, čo budete potrebovať a vystačíte si s tým minimálne do 1 roka dieťaťa, ak nie dlhšie. Trojkombinácia obsahuje hlbokú vaničku, ktorú vaše dieťa využije približne do 6. – 8. mesiaca. Súčasťou balenia je ďalej športová časť a vajíčko, ktoré využijete už hneď pri prevoze bábätka z nemocnice domov. Športová časť nastúpi v čase, keď vaša malá radosť začne sedieť. Vtedy začne narastať aj jeho zvedavosť a priestor vaničky mu už nebude stačiť. Túto športovú časť využijete naozaj na dlhú dobu, dokonca možno aj do času, kým vaše dieťa nastúpi do škôlky. Tieto kočíky sú najčastejšou voľbou rodičov a aj tieto kočíky nájdete v predajni Baby Raptor, kde vám ich radi predvedú. Trojkombinácia je obľúbená aj preto, že tieto kočíky rastú spolu s dieťatkom a prispôsobujú sa jeho veku. Pri kúpe kočíka si všímajte najmä jeho veľkosť, či je možné ho polohovať aspoň do 3 polôh, či má nastaviteľnú rukoväť a dostatočne pevný podvozok.

Pre staršie detičky sú vhodné tiež golfové kočíky, ktorých benefit spočíva najmä v ich skladnosti. Veľmi jednoducho a rýchlo ich možno poskladať do minimálnych rozmerov, takže sa veľmi dobre uskladňujú aj v menších bytoch a do kufra sa s prehľadom zmestia tiež. Približne v čase 2. – 4. roku dieťaťa sú príjemnou alternatívou za športový kočík. Keďže hovoríme už o samostatne chodiacich deťoch, kočíky sú využívané jednoznačne pomenej a slúžia skôr príležitostne na rýchlejší presun. Aj kvôli tomu mamičky omnoho častejšie kočíky prevážajú v kufri auta než ich skutočne využívajú. Práve ich jednoduché skladanie a uskladňovanie je často prvým impulzom, ktorý rodičov dovedie do obchodu.

Ak očakávate dvojičky, nemajte strach, aj v tomto prípade máte možnosť zvoliť kombinované kočíky a aj tie pre vás detský obchod v Bratislave Baby Raptor má. Neváhajte a navštívte túto kamennú predajňu, kde sa na vás už teraz všetci tešia. Nákup detského kočíka v tomto prostredí je príjemným zážitkom a nie situáciou plnou nerozhodnosti vo veľkopredajniach.