Kvalitné školské aktovky – pohodlné doplnky pre vašich malých žiakov

Pripravujete svoje deti do školy a hľadáte pre nich ten správny batoh ? Vyberať môžete podľa veľkosti, štýlu alebo nosnosti. Vaše dieťa by sa malo so školským ruksakom cítiť pohodlne, nakoľko sa na dlhšiu dobu stane jeho denným doplnkom. Školské tašky by mali byť zároveň aj ergonomické, vzhľadom na zdravý a stále vyvíjajúci sa chrbát vašich ratolestí. Nemaliby byť pre nich fyzickou záťažou a môžu ho nosiť aj s radosťou, pokiaľ vyberiete ten pravý batoh pre vaše dieťa.

Pre najmenších

Školské tašky pre prvákov by mali mať nízku váhu a na stil.sk ich nájdete aj za nízku cenu. Na eshope tejto česko-slovenskej firmy nájdete rôzne druhy v rôznych farbách a vzoroch. Ponúkajú aj sety v rovnakom prevedení – školské tašky, peračníky, boxy a peňaženky. Pre vašich najmenších môže byť školská aktovka ozdobným doplnkom rovnako ako aj užitočnou pomôckou.

Pre zabehnutých školákov

Ak sú vaše deti už väčšie, môžete si vyberať aj zo školských tašiek pre tretiakov, ktoré majú odlišné vzory. Ich tvar je prispôsobený pre chrbát vášho dieťaťa, a tým, že sú ergonomické, tak umožňujú správny vývoj malého žiaka. Majú väčší objem a sú tak prispôsobené množstvu kníh, ktoré do nich potrebujú deti uložiť. Školské batohy z firmy Stil sú certifikované a ich kvalita je overená lekármi.

Ponuka pre piatakov

Skvelou ponukou sú aj školské tašky pre piatakov, ktoré sú väčšie a ich objem je prispôsobený pre množstvo kníh, ktoré bude žiak potrebovať. Výhodou ponuky od firmy Stil je práve rozdelenie batohov do konkrétnych kategórií a zaradenia pre rôzne ročníky, vďaka čomu bude výber školskej tašky pre vaše dieťa jednoduchou záležitosťou. Tašky pre piatakov majú univerzálnejšie vzory a na chrbte s nimi sa už nebudú cítiť ako malé deti, ale ako veľkí školáci.

Školské batohy a iné produkty firmy Stil nájdete aj v papiernictvách v darčekovej sekcii. Nechajte vaše dieťa zažiariť s top školskými potrebami.