Novinka Zeppelin: požičajte si stavebné stroje cez online prehliadku

Všetko sa teraz presunulo do online sféry. Rovnako tak stavebné stroje. Pokiaľ nejaké potrebujete, využite možnosť výberu na základe online prehliadky. Pekne z pohodlia domova, bez nutnosti niekam sa presúvať. Čo v súčasnej situácii ocení azda každý.

Pozrite si stavebné stroje, o ktoré máte záujem, online

Požičovňa stavebných strojov Zeppelin si pre vás pripravila online prehliadku použitých strojov. Vďaka tomu nemusíte v týchto krízových časoch nikam cestovať a preskúmať napríklad taký bager či nakladač detailne na diaľku.

Hľadáte a chcete si pozrieť kvalitu? Potešíme vás. Ide o renomované stroje Caterpillar, známe výkonom i odolnosťou a kvalitou. Aj keď v tomto prípade hovoríme o použitých strojoch, môžete sa spoľahnúť na špičkovú techniku.

Ako to funguje?

Nielen pri strojoch popisy často nestačia, i keby boli akokoľvek detailné. Vidieť na vlastné oči je skrátka najviac. Preto najnovšie nájdete na webe Zeppelin pri ponuke použitých strojov symbol online prehliadky (malé žlté oko naľavo). Potom sa stačí spojiť telefonicky so špecialistom a ten vám vybraný stroj v dohodnutom termíne ochotne predvedie online, v pohybe. Ukáže vám všetko, čo budete chcieť vidieť, zodpovie potrebné otázky. Znie to jednoducho, čo poviete?

.