Young happy couple romantic date drink glass of red wine at restaurant, celebrating valentine day low natural candle light

Aby ste boli vo flirtovaní dokonalá, chce to určitú prax. No viete, ktorým flirtovacím metódam muži proste neodolajú?

Keď sa k sebe priblížite, pozrite sa mužovi do očí a zhlboka sa nadýchnite. Potom mu povedzte niečo v zmysle, že krásne vonia. Pomalé a hlboké nadýchnutie zjemní váš výraz v očiach, takže budete vyzerať ešte viac príťažlivo. Očný kontakt potvrdí vaše zdravé sebavedomie a kompliment, ktorý mu poviete, prelomí medzi vami ľady.

Pokiaľ sa vám niekto zapáči napríklad v supermarkete na nákupoch, nebojte sa osloviť muža, aby vám výrobok podal z hornej police, keďže naň nedočiahnete. Pri tejto žiadosti mu svoju „neschopnosť“ predveďte tak, že sa dáte na špičky, vďaka čomu budete vyzerať ešte viac sexy. Okrem toho muži veľmi radi zachraňujú slabé ženy, takže mu bude dvojitým potešením.

Pokiaľ sa vám váš objekt zapáči v bare či v reštaurácií, skúste objednať dva drinky naraz a potom sa s nimi vyberte k vášmu „pánovi dokonalému“ s tým, že barman splietol objednávku a sama to nevypijete. Možno bude najskôr zaskočený, ale určite bude milo prekvapený a ten drink si dá s vami veľmi rád.

Máte úžasného kolegu v práci, no neviete, ako ho osloviť? Spýtajte sa ho, koľko je hodín, letmo sa ho pri práci dotknite alebo choďte spolu na obed. Nezabúdajte však, že vzťah na pracovisku môže byť zakázaný alebo ak aj nie, nemusí to klapať podľa vašich predstáv. Je to risk, no za pokus nič nedáte. Keď sa dáte so svojim vyvoleným do reči, sledujte jeho oči i pery a pokiaľ máte odvahu, náhodou si prejdite prstom po svojich perách. Vysielate tým totiž jasný signál.

 

FOTO:  © mast3r / Dollar Photo Club