Začiatky našej spoločnosti RIBANA trade sú úzko spojené s plastovými oknami a dverami. Na trhu sme známi od roku 1998 a za ten čas sa náš sortiment značne rozšíril. V ponuke sa objavili aj hliníkové okná a dvere, konštrukcie a dodávky zimných záhrad. K dispozícií je tiež široká škála zatieňovacej a protihmyzovej techniky, sieťky proti hmyzu, parapety a podobne. Všetky naše výrobky sú odrazom nášho zmýšľania v zmysle kvality, estetiky a trvácnosti. Usilujeme sa dodávať výrobky, ktoré sú v súlade s potrebami stavebníka, ale záleží nám aj na dosiahnutí optimálneho pomeru medzi cenou a úžitkovou hodnotou. Prioritou našej spoločnosti je poskytnutie istého nadštandardu pre našich klientov. Zameriavame sa na výrobu i montáž okien a dverí v okruhu hlavného mesta. Pokiaľ Vás teda zaujímajú plastové okná Bratislava, RIBANA trade sa javí ako skvelé riešenie. Okrem kvalitných produktov za výhodné ceny tu nájdete aj ochotný personál, ktorý Vám vždy s radosťou pomôže či poradí. Upozorníme Vás tiež na skutočnosti, ktorých by ste sa u konkurencie nedočkali. Medzi naše prednosti patrí aj flexibilita, no i rozsiahle spektrum služieb a produktov. Nerobí nám problém zabezpečiť komplexnú výmenu okien a dverí od A po Z.

Úprimnosť na perách a zodpovednosť na srdci

S nami sa nemusíte obávať nečestného jednania, pretože ku svojím klientom sa chováme nanajvýš zodpovedne. Okrem toho staviame na tradičných hodnotách, preto volíme aj seriózny prístup a úprimnosť. Trápi Vás, že sa Vám neustále rosia nové okná? Je stavba pred alebo po zateplení? Neviete, aký typ okien voliť pre svoj vidiecky domček? Uprednostňujete luxusné hliníkové alebo klasické plastové okná? S podobnými otázkami Vám radi pomôžeme a budeme hľadať najvhodnejšie alternatívy. Možno nepotrebujete až takú radikálnu zmenu, akou je výmena okien. No čo takto nové žalúzie alebo parapety? RIBANA trade spolupracuje iba s overenými partnermi, preto Vám vieme zaručiť absolútnu kvalitu. Naše produkty Vám vydržia dlhé roky.

Obchod, ktorý nesklame

Spokojní zákazníci sa k nám vracajú znova, pretože okrem 100% spoľahlivosti a kvality myslíme aj na ekológiu, no ponúkame i nadštandardný servis. Neustále sledujeme nové trendy a následne ich prenášame do našej ponuky. Odborné bezplatné poradenstvo Vám uľahčí rozhodovanie pri výbere rôznych doplnkov, ale tiež si oveľa ľahšie vyberiete svoje hliníkové alebo plastové okná. Cena môže byť upravená podľa Vašich individuálnych potrieb, no jej výhodnosťou si môžete byť viac ako istý. Veríme, že sa i do Vašej pamäti zapíšeme ako dôveryhodný partner a v prípade potreby si na nás vždy spomeniete. Za celé tie roky, čo naša spoločnosť funguje, sme si vybudovali seriózne meno a rad našich spokojných zákazníkov hovorí o tom, že obchod s nami Vás jednoducho nemôže sklamať. Tešíme sa na spoluprácu, a teda Vaše menšie či väčšie objednávky.

Foto: ribanatrade.sk