Chystáte sa na vytúženú dovolenku do zahraničia? Čaká vás dôležité pracovné stretnutie, na ktorom vám naozaj záleží? Pred samotnou cestou sa treba zamyslieť nad tým, aký typ prepravy na vami zvolené miesto bude najideálnejší. Pokiaľ chcete prísť presne na letisko či do daného mesta, určite oceníte novinku vo svete taxíkov!

Príjemná doprava, luxusné vozidlá, vytúžený oddych

Taxi Schwechat predstavuje profesionálnu taxi službu, ktorú si obľúbia i tí najnáročnejší klienti. Pýtate sa prečo? V prvom rade ide o transport, ktorý je už na prvý pohľad luxusný, keďže autá, v ktorých sa môžete dať odviezť, sú zo značiek Mercedes-Benz triedy E a V. Všetky vozidlá sú komfortné, čo už ocenilo množstvo spokojných klientov. Vy sa už počas jazdy môžete pripravovať na pracovné stretnutie či začať oddychovať ešte pred vašou vysnívanou dovolenkou!  Počas celej jazdy vám bude k dispozícií drink service, wi-fi či občerstvenie, a to na základe vašich osobných požiadaviek. Môžete platiť kartou, čo je tiež veľkým plusom. Personál ovláda svetové jazyky, takže pokiaľ máte záujem o transport osoby z inej krajiny, žiadny problém!

Jednoduchá objednávka, ktorá vám zaberie pár minút

Taxi si môžete objednať pomocou objednávky, ktorú nájdete na web stránke www.taxischwechat.com. Vy si určíte miesto vyzdvihnutia, cieľ cesty, dátum a čas, ale i počet osôb či číslo letu, ktoré nesmiete zmeškať. Okrem toho si môžete stanoviť vlastné podmienky, ktoré by mala samotná preprava spĺňať. Obľúbená hudba, nápoje, občerstvenie, jazykové schopnosti šoféra či iné detaily, ktoré vám spríjemnia jazdu, nie sú pre taxi Bratislava Schwechat žiadny problém! Taxislužba, ktorú si obľúbite už na prvý pohľad, vám splní všetky vaše túžby. Ak tomu neveríte, presvedčte sa na vlastné oči a spoznajte, čo je to pohodlná a bezstarostná jazda. Spríjemnite si váš pobyt v inom meste už na začiatku, odreagujte sa a zabudnite na všetok stres. Taxi na letisko sa o všetko postará!