Ak prerábate svoje bývanie, staviate nový dom či zariaďujete záhradu a hľadáte predajňu, kde nájdete všetky kvalitné potreby a zariadenie na jednom mieste, OBI je k vašim službám. Toto sú najväčšie OBI predajne na Slovensku.

Obchodný reťazec OBI ponúka kompletné zariadenia kúpeľní, kuchýň, všetky potreby pre stavbu, či úpravu a zariadenie záhrady. V ponuke nesmie chýbať ani technika, ktorú budete pri všetkých prerábkach a úpravách potrebovať. Všetok tovar v predajniach OBI pochádza od overených výrobcov s dlhodobou históriou a disponuje maximálnou možnou kvalitou za dostupné ceny. Práve preto sa predajne OBI stali na Slovensku veľmi rýchlo mimoriadne obľúbenými. Samotný obchodný reťazec OBI sa rýchlo prispôsobuje vysokému dopytu. Na našom území vzniklo v poslednom čase množstvo veľkých predajní OBI, kde nájdete všetky produkty na jednom mieste.

Ktoré predajne OBI na Slovensku sú najväčšie? Medzi 5 najväčších patrí jednoznačne OBI v Nitre, Žiline, Bratislave, Košiciach a v Trnave. Samozrejme, okrem týchto 5 najväčších sú predajne OBU dostupné aj v iných slovenských mestách, pričom všetky majú obrovský sortiment, z ktorého si vyberie každý.

Nakupujte v OBI výhodne

Tak ako každý obchodný reťazec, aj OBI si pre svojich zákazníkov pravidelne pripravuje rôzne lukratívne zľavy. Niektoré z nich sú globálne, teda platia vo všetkých predajniach OBI na Slovensku, ale mnohé z nich sú lokálne, ktoré platia len v jednej konkrétnej predajni. Ak chcete nakupovať čo najvýhodnejšie, oplatí sa tieto zľavy sledovať, keďže vďaka nim môžete na jednom väčšom nákupe ušetriť desiatky, ale častokrát aj stovky eur.

Otázka však znie, ako zľavy v predajniach OBI sledovať. Je pravda, že OBI občas zasiela reklamné letáky, no poznáte to – do schránky vám príde reklamný leták a vy ho automaticky hádžete do koša. Prípadne si ho len rýchlo prelistujete a následne sa ho ekologicky zbavíte. Ak si však o týždeň nato spomeniete, že potrebujete niečo z OBI, zrazu si nemáte kde overiť, na aké produkty sú vlastne tie zľavy. Našťastie, dostupné je aj druhé, oveľa praktickejšie riešenie – OBI zľavový leták online.

Vždy poruke

OBI zľavový leták nájdete na portáli Kupino.sk, ktorý združuje zľavy väčšiny slovenských, ale aj zahraničných predajní. Všetky minulé, aktuálne, ale aj budúce zľavy predajní OBI tu nájdete na jednom mieste, bez toho, aby ste sa museli hrabať v zbere papiera. Ihneď sa tak dostanete k najvýhodnejším ponukám a dokážete skutočne výhodne ušetriť.

Nemalým benefitom je aj skutočnosť, že na portáli Kupino.sk nájdete zľavové letáky všetkých predajní OBI. Povedzme, ak bývate v Prešove, do schránky dostanete len zľavový leták OBI Prešov. Ak sú nejaké zľavy v košickom OBI, v papierovom letáku v schránke sa o nich často nedočítate.

Tak neváhajte a ušetrite vďaka online zľavovým letákom aj vy!