3 x prečo je robotický vysávač tým najúžasnejším domácim pomocníkom!
3 x prečo je robotický vysávač tým najúžasnejším domácim pomocníkom!

Domáce práce. Tie skutočne nie sú pre každého. Kým niekto k nim prechováva pomerne neutrálny prístup, na iného padá nevrlá nálada už len pri pomyslení na ich existenciu. A áno vraj existuje aj pár bláznivých jedincov, ktorí tvrdia, že ich majú fakt radi!

Každopádne je jedno do ktorej skupiny patríte, robotický vysávač je niečo, čo vám v každom prípade zmení život. Pýtate sa prečo je to tak? Prinášame vám 3 dôvody, prečo je práve tento domáci pomocník ten najlepší a prinesie vám minimálne toľko radosti, ako keď ste našli svoje vysnené svadobné šaty! A to nepreháňame.

  1. Šetrí čas! Poviete si, že veď to je predsa jasné. Ale on šetrí neskutočné množstvo času. Čo myslíte, koľko venujete vysávaniu hodín ročne? Povedzme, že máte malé deti, ktoré robia neporiadok v podstate nepretržite… Tak potom je bežné, ak vysávate aj tri krát do týždňa. Vysávanie celého bytu vám zaberie minimálne 40 minút. To sú dve hodiny týždenne, 8 hodín mesačne a 96 hodín ročne! A to sme ešte veľmi optimistickí v počtoch…
  2. Viac radosti, veselosti nastal požehnaný… A to nielen na Vianoce. Pretože menej domácich prác = viac času na vaše koníčky či relax. Čo vás láka viac? Predstava ako vysávate celý byt alebo skôr to ako sa pohodlne usadíte na gauč, vyložíte si nohy a otvoríte si svoju obľúbenú knihu či kľudne aj niečo pikantnejšie, napríklad erotické poviedky a urobíte si váš voľný čas ešte o trochu zábavnejším…
  3. Je skutočne efektívny a precízny. Dnešné robotické vysávače robia svoju prácu veľmi dobre. Postarajú sa o kúty, ich detektory nájdu aj tú najmenšiu špinku a budú po vašom byte behať dovtedy, kým nebudú s prácou kompletne hotoví. Veľmi často fungujú aj ako robotický mop – takže povysávajú aj umyjú vaše podlahy za vás. A to skutočne poriadne!

Tak čo, už ste si objednali ten svoj? Neváhajte, nie je na čo čakať!