Klimatizácia neslúži výhradne k ochladzovaniu vzduchu. Zaisťuje perfektné vyváženie teploty, čerstvého vzduchu a vlhkosti. V neposlednom rade ponúka čistenie vzduchu. Japonská spoločnosť Daikin predstavila na trhu inovatívne riešenie menom Daikin Emura, ktoré sa pýši perfektným dizajnovým spracovaním a funkčnou vybavenosťou. V nasledujúcich riadkoch sa pozrieme na funkcie tejto klimatizačnej jednotky.

Daikin Emura snúbi elegantný vzhľad s modernou technológiou. Vyznačuje sa mnohými funkciami, čím patrí medzi ikony na pôde s modernými klimatizáciami. Produkty vystupujúci pod názvom Daikin Emura boli vyvinuté a tiež vyrábané v prevádzkarni Daikin Industries v Plzni.

Dokonalý dizajn

Klimatizačná jednotka Daikin Emura sa pýši štýlovo zaoblenými tvarmi. K výrobe sú použité materiály najvyššej kvality a celkovú kvalitu zastrešuje precízna povrchová úprava. Klimatizácie sa hodí do moderných interiérov, bez toho, aby narušovala celkový štýl. K zakúpenie sú dve farebné varianty – antracitovo strieborná a matne biela. Vynímať sa bude na každej stene.

Veľa funkcií

Sofistikovaný titánium-apatitový fotokatalytický filter zaistí v miestnostiach čistý vzduch, a tak dochádza k rozkladu pachu a zabraňuje rozmnožovaniu baktérií, vírusov a mikróbov. Dôležitou funkciou je 3D prietok vzduchu, ktorý využíva zvislých a vodorovných polohovateľných klapiek. Prúd tak cirkuluje rovnomerne po celej miestnosti. Dokonca sa dostane aj do kútov miestnosti veľkých rozmerov.

Nočný režim zase šetrí energiu, pričom nedochádza v noci k prehrievaniu či k podchladeniu miestností. Medzi ďalšie funkcie, ktoré stoja za zmienku, patrí komfortný režim a inteligentný režim.

Keď mu sa vám klimatizácia Daikin Emura pozdáva po dizajnovej stránke aj svojou vybavenosťou, odporúčame do nej investovať.