Kúpa a predaj nehnuteľností, ale i samotné sťahovanie, je pre bežného človeka pomerne stresujúca záležitosť. Deje sa nanajvýš pár krát za život. Preto niet divu, ak v tejto problematike nie ste takpovediac doma. Je preto fajn nechať si od niekoho poradiť. Ak Vás podobná „životná skúška“ čaká, obráťte sa na Reality SK.

Prečo Reality SK?

Kto už niekedy kupoval alebo predával nehnuteľnosť zaiste uzná, že to nie je celkom jednoduché. Ak predávate, musíte nájsť kupca pre svoju nehnuteľnosť. A ak sa zároveň sťahujete do nového, je nutné si svoj vysnívaný dom alebo byt nájsť. To všetko treba časovo zosúladiť tak, aby ste sa po predaji svojej nehnuteľnosti mohli nasťahovať do tej novej… Ani nehovoriac o všetkých „papierovačkách“, ktoré s tým súvisia. Práve s hľadaním vhodnej nehnuteľnosti pre seba alebo s predajom nehnuteľnosti Vám pomôže Reality SK. Ako na to?

  • Pri predaji nehnuteľnosti. Časy lepenia inzerátov vo výkladoch obchodov už skončili. Svoju nehnuteľnosť najjednoduchšie predáte práve na internete. Obrovskou výhodou inzerovania nehnuteľnosti na internete je to, že sa k nej môže dostať prakticky ktokoľvek, kto je pripojený na internet. Stačí, ak si vložíte svoj inzerát, v ktorom nehnuteľnosť detailne popíšete. Mesačná návštevnosť portálu Reality SK sa pohybuje v číslach cca 180 tisíc užívateľov. Šance na predaj sa tak výrazne zvyšujú.
  • Pri kúpe/vyhľadávaní nehnuteľnosti. Veľmi jednoduché je tiež vyhľadať si nehnuteľnosť podľa svojich priorít. Stačí len zvoliť si správnu lokalitu, napríklad reality Liptov, alebo reality Martin. Ďalším krokom je voľba typu nehnuteľností. Hľadáte byty alebo domy na prenájom v Nitre?  Potom musíte zvoliť lokalitu Nitra a zadáte byty na prenájom výsledok vyhľadávania je prenájom bytov v Nitra. Jednoducho si navolíte svoje požiadavky a systém vyberie to najvhodnejšie pre Vás…

Svoju nehnuteľnosť si tu teda nájdete alebo vložíte veľmi jednoducho a rýchlo! Mnohí ľudia sa pri prevode nehnuteľností obávajú podvodov. S nami je to však úplne bezpečné. Spolupracujeme totiž s NARKS – Národnou asociáciou realitných kancelárií Slovenska, ktorá sa dlhodobo stará o zlepšovanie situácie na trhu realít na Slovensku a vedie tiež Garančný fond na ochranu klientov. Členom NARKS je aj väčšina realitných kancelárií, ktorá inzeruje na Reality SK. Naši súkromní inzerenti sa pri pridávaní svojej ponuky musia zaregistrovať a odovzdať tak svoje kontaktné údaje. Komunikovať tak budete so skutočnou osobou, nie s vymysleným nickom!

            Čo ešte ponúkame?

            Nielen domy, chaty, či byty na predaj… svojim klientom poskytujeme omnoho viac. Spolu s NARKS vydávame časopis RealitySK, vďaka ktorému budete doma vo svete realít. Na webe tiež poskytujeme právne, daňové a hypotekárne poradenstvo. Ak sa budete chcieť podeliť so svojimi skúsenosťami ohľadom nehnuteľností, je pre Vás pripravené diskusné fórum. Môžete sem prispieť, prípadne predostrieť svoje názory, či požiadavky. Sme radi, ak môžeme byť pre našich klientov nielen sprostredkovateľmi kúpy alebo predaja nehnuteľností, ale tiež radcami a pomocníkmi v tejto oblasti.