Elektrocentrála Zeppelin

Spoločnosť Zeppelin je už niekoľko rokov významným poskytovateľom služieb v oblasti stavebníctva, poľnohospodárstva, priemyselnej výroby a manipulácie s materiálmi. Špecializuje sa na špičkové pracovné a poľnohospodárske stroje a v jej strojovom parku nájdete nové i použité stroje.

Kvalitu stavebných strojov Zeppelin a Caterpillar si môže overiť takmer každý. V požičovni strojov Zeppelin sa vám dostane profesionálneho poradenstva. Minibager aj všetky ostatné stroje si môžete vyskúšať a otestovať ešte predtým, ako si ich objednáte na prácu.

Zeppelin je okrem pracovných strojov jedným z najväčších výrobcov spaľovacích motorov a elektrocentrál. Elektrocentrála Zeppelin sa dokonca objavila na slávnej rally Dakar. Českú požičovňu strojov oslovil jazdec tímu TATRA Buggyra Racing po tom, ako im zlyhal vlastný záložný zdroj. Pracovníci požičovne expresne vybavili požiadavku tímu, napriek hraničnému termínu a preteky nakoniec stihli.

Pretekárov na rally Dakar pravidelne spravádza zvuk silných mašín dňom i nocou. Práve v noci sa po známej púšti rozliehal zvuk elektrocentrály Zeppelin, ktorá počas celých pretekov poskytovala tímu TATRA Buggyra Racing stabilný záložný zdroj.