Ak trávite za počítačom niekoľko hodín denne, či už kvôli práci alebo zo zábavy, určite by ste sa mali zamyslieť nad malým rozptýlením. To zaiste platí aj pre iné činnosti, ale práve monitor počítačov sa stáva najväčším zlodejom nášho času, ktorý by sme mohli venovať príjemnejším veciam. Naplánujte si raz za čas výlet do prírody, alebo tam rovno vezmite celú rodinu. Neviete sa rozhodnúť, ktoré ubytovanie sa skutočne oplatí a nesklame Vaše očakávania? Stavte na referencie spokojných klientov. Dnes sme vybrali za Vás a veríme, že nesklameme. Nahliadnite s nami do rodinných apartmánov ThermalSki Jasná.

Horský vzduch je ako balzam na dušu

Zabudnite na všetky starosti, stres a dynamický život vo Vašom meste. Vyberte sa do hôr a načerpajte sily. Ubytovanie Jasná Vás presvedčí nielen svojou vynikajúcou polohou uprostred krásnej prírody, ale i ubytovacími možnosťami. Apartmány sú situované v Nízkych Tatrách, na úpätí Tatranského národného parku v Demänovskej doline. Výhľad na krásne slovenské hory tu máte ako na dlani.

Rodinné apartmány

Apartmány Jasná sú doslova stvorené pre rodiny a ponúkajú ubytovanie v dvoch samostatných chatkách. V každej sa nachádzajú štyri apartmány. Pocit súkromia zaručí samostatná kuchynka a sociálne zariadenie v každom z nich. Estetického ducha uspokojí štýlový drevený nábytok. Deti sa vyšantia na novom ihrisku, ktoré sa nachádza priamo v areáli.

izba

Možnosti v okolí

Nadšencov lyžovania a zimných športov iste poteší neďaleké lyžiarske stredisko Jasná (Chopok) – Nízke Tatry. Ski areál Žiarce – Pavčina Lehota je vzdialené len 200 m. Na svoje si prídu aj priaznivci vodnej zábavy, ktorí sa môžu vyblázniť v Aquaparku Tatralandia. Ten je od apartmánov vzdialený iba 9 km. Nezabudnite vyskúšať tiež bobovú dráhu. Zažijete tu množstvo zábavy a oddychu. Na aktívnych dovolenkárov čakajú mnohé túry, poznávacie výlety, cyklotúry a 10 km dlhá lanovka Chopok. Otvorené sú i lokálne lyžiarske strediská, no aj jaskyne ponúkajú svoje vnady.

Ubytovanie Demänovská dolina garantuje oddych, zábavu, nezabudnuteľné prostredie, rodinnú atmosféru a kvalitné služby. Vy a Vaša rodina tu strávite nezabudnuteľné chvíle. Liptov Vás očarí v ktoromkoľvek ročnom období, ale zima je tu priam rozprávková. A čo takto romantický víkend? Blížiaci sa Valentín je skvelou príležitosťou. Potešte svoju polovičku dokonalým výletom. Všetci ste srdečne vítaní.

Foto: thermalskijasna.sk