Príbeh, z ktorého nabieha husia koža

Písal sa rok 1936, keď uzreli svetlo sveta dve krásne dievčatká narodené v Aldershote (Anglicko). Všetko by sa zdalo byť v poriadku, idylka ako vyšitá. Zdravé dvojčatá mali svojej matke priniesť radosť. Ona však pracovala ako slúžka a nedokázala sa o obe deti postarať. 

Otec sa zachoval nezodpovedne a takpovediac ušiel z bojového poľa. Matka bola nútená urobiť bolestivé rozhodnutie a dať jednu zo svojich utešených dcér na adopciu. Voľba padla na Ann. Maličká Elizabeth zostala v pevnom materinskom objatí. 

Ann si adoptovala rodina z Anglicka. Prežila pomerne pokojný život, no netušila, že má dvojča. Elizabeth, ktorú vychovávala biologická matka, o tejto skutočnosti vedela. V mladosti sa zoznámila so šarmantným Američanom a presťahovala sa na západné pobrežie USA, kde vychovala dve deti. Dlho naberala odvahu, aby svoju sestru vyhľadala. Spoločne s dcérou Stacey napísala sestre list, a obe sa tak pravidelne kontaktovali volaním si na Skype. 

Po čase si uvedomili, že im to nestačí, chceli si pozrieť navzájom do očí a objať sa. Očakávané stretnutie sa uskutočnilo po 78 rokoch, pričom jedna z nich povedala: „Aké je to milé vidieť ťa v telesnej podobe.

Pozrite si nasledujúce video a prežite čaro neopísateľného okamihu spoločne s Ann a Elizabeth. Veríme, že Vaše srdce nezostane chladné a možno sa Vám tiež zalesknú oči. Nikto Vám to však nebude zazlievať, pretože ide o skutočne silný príbeh, aké dokáže písať iba sám život. 

Zdroj a foto: closeronline.co.uk