Spolupráca s realitnou kanceláriou sa javí ako ideálne riešenie, ak sa chystáte realizovať zložité procesy súvisiace s nehnuteľnosťami. V súčasnosti sú realitnými maklérmi skutoční a certifikovaní profesionáli, preto sa niet čoho obávať. Práve naopak, ak sa obrátite so svojimi otázkami a žiadosťami na špičkového makléra, môžete si byť istý, že všetko prebehne v absolútnom poriadku. Eliminujete úsilie podvodníkov, ktorých Váš poradca veľmi rýchlo odhalí. Odborný proces kúpy a predaja nehnuteľnosti so sebou prináša riziko, o ktoré sa je dobré podeliť s niekým, kto má v tejto oblasti niekoľkoročné skúsenosti. V prípade, že Vás zaujímajú byty na predaj Banská Bystrica, dovoľujeme si upozorniť na spoločnosť XEMAR, ktorá svojím klientom ponúka komplexné služby. Okrem kúpno-predajných vzťahov rieši tiež prenájom, poskytuje pomoc pri výmene nehnuteľnosti, jej ohodnotení, odkúpení alebo pri prevode družstevných bytov. V základnom balíčku služieb sa nachádza i finančné poradenstvo a analýza klientových potrieb. Následne sa kompetentný pracovník pustí do realizácie projektu a snaží sa ho doviesť do čo možno najúspešnejšieho konca.

Kupujte bez obáv

Plánujete kúpu nejakej nehnuteľnosti? Obávate sa, že sa nerozhodnete správne alebo niečo prehliadnete? Zachovajte pokoj, pretože odteraz na to nie ste samy. Zložité právne operácie vybaví realitná kancelária za Vás. Straste zo seba všetky starosti a nechajte si odborne poradiť. Kvalifikovaný agent dohliadne na správnosť všetkých potrebných dokumentov. Vašou jedinou úlohou bude, aby ste sa dostavili na prehliadku, vypočuli si názor makléra a rozhodli sa. Váš poradca dozrie na to, aby bola ponúknutá cena adekvátna a zodpovedala skutočnému stavu nehnuteľnosti. Preberanie reality prebehne mimoriadne hladko. Uprednostňujete pred kúpou skôr prenájom bytov Banská Bystrica? Nech sa páči, prenajmite si pekné miesto, ktoré Vám vytvorí skvelé podmienky pre život. Klientove predstavy sú prvoradé a k ich dosahovaniu bude smerovať celá spolupráca. Prirodzenou súčasťou je aj zadanie požiadaviek do systému spoločnosti XEMAR. K ním bude každý deň priradená aktuálna ponuka a tá skutočne vhodná sa pošle klientovi na mail. Pokiaľ Vás zaujme, môže sa začať jednanie. Pripraví sa rezervačná zmluva a objekt Vám bude podržaný, kým sa pristúpi k spísaniu riadnej kúpnej zmluvy. Úhradou rezervačného poplatku vyjadríte seriózny záujem. Po realizácií všetkých potrebných krokov si môžete svoju nehnuteľnosť prevziať.

Predávajte s rozumom

Štatistiky prinášajú každý rok alarmujúce čísla, ktoré sa týkajú najrôznejších podvodov. Svoje neslávne miesto tu zastávajú aj nehnuteľnosti. V prípade, že sa chcete vyhnúť nepríjemnostiam a byť si istý na 100%, riešte predaj bytovpredaj rodinných domov len so špičkovým realitným maklérom. Získate tak pocit istoty, no celý priebeh sa tiež oveľa viac zdynamizuje. Na trhu s nehnuteľnosťami bude Váš objekt ponúknutý za najvyššiu možnú cenu. Okrem toho, kvalifikovaný pracovník realitnej kancelárie vie, že nehnuteľnosť je nutné pred predajom upraviť, aby sa znásobila jej atraktivita. XEMAR vypracuje i kvalitnú prezentáciu a ponuku vloží na všetky TOP realitné servery. Vy si iba počkáte na výsledok.

Veríme, že viac sa do predaja, kúpy alebo prenájmu realít nebudete púšťať na vlastnú päsť. Uzatvorte s agentom sprostredkovateľskú zmluvu a on Vás bude informovať o každom kroku, ktorý vo Vašom mene vykoná. Takto Vám zostane viac času na príjemnejšie záležitosti. Zjednodušte si život a zabudnite na starosti!

Foto: xemar.sk