Hovorí sa, že aj s malým gašparkom sa dá zahrať veľké divadlo a nehovorí sa to len ako utešenie pre mužov, ktorí sú s dĺžkou svojho penisu nespokojní. Prečo? Pretože ženská vagína je najcitlivejšia na prvých šiestich centimetroch. Lenže komu sa to chce vysvetľovať v mužských sprchách po futbalovom zápase? Nikomu, aj preto mnoho mužov hľadá spôsob ako účinne zväčšiť penis. A podarí sa im to?

Ako sú na tom tabletky

Každý, kto aspoň raz pozeral porno na internete, určite videl reklamu na zázračné tabletky na zväčšenie penisu, ktoré vám zaručia za dva týždne používania nárast až o 8 cm. Ak ste si ich kúpili, vyhodili ste peniaze za predražené cukríky, ktoré vám nepomôžu. Ako najúčinnejšie tabletky na zväčšenie penisu sú považované Xtrasize a aj tie majú len dočasný účinok. Počas erekcie vám do penisu prúdi viac krvi, vďaka čomu je väčší. Čo sa týka dlhodobého účinku, ten je takmer zanedbateľný.

A čo cviky či operácia

Ak ste sa zaujímali o zväčšenie penisu, určite ste našli aj množstvo článkov o tom, ako správne cvičiť s penisom, aby vám narástol. Od rôznych strečingových cvičení až po vešanie závažia – zabudnite na to, jediné, čo tým dosiahnete je poškodenie väziva či presilenie svaloviny. A ako je to s operáciou? Tá môže byť úspešná, ide však o dosť bolestivý zákrok, ktorý sa nemusí vždy skončiť úplne úspešne. Je tu riziko erektilnej dysfunkcie, vďaka ktorej vám bude aj najväčší penis akurát tak na jednu vec.

Účinnosť extenderu

Najúčinnejšie predĺženie penisu dosiahnete vďaka používaniu Phallosanu. O čo ide? Je to predlžovač penisu, ktorý musí pôsobiť dlhodobo, minimálne polroka, no jeho výsledky sú potvrdené aj štúdiou. Tá hovorí o tom, že vďaka polročnému Phallosanu sa penis v pokojnom stave zväčšil 36 mužom z 36 priemerne o 3,6 cm a pri erekcii o 2,9 cm a to nie sú vôbec zanedbateľné čísla. Čo poviete?