S príchodom letného počasia sa začínajú rozširovať záhradné narodeninové oslavy, s ktorými je neodmysliteľne späté lahodné jedlo a kvalitný alkohol. Veľmi častým pozostatkom bujarých osláv je ranná kocovina. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme internetový obchod, ktorý sa špecializuje na predaj kvalitného alkoholu. Máte radi Captain Morgan či Bairnsfather?

Jedna časť hostí preferuje vodku, druhá časť zasa rum. Pripravení by ste mali byť na všetko, a preto doplňte svoj bar o alkoholické nápoje. Internetový obchod SvetNapojov.sk, ktorý sľubuje atraktívne ceny, sa pýši bohatým produktovým portfóliom.

A niekto zase nedá dopustiť na absinth s bylinkovým nádychom. Vyrába sa z paliny, anízu, fenikla a ďalších prídavných bylín. Každý výrobca má svoju vlastnú špecifickú receptúru. Absinth je charakteristický prírodnou zelenou farbou, ale môže byť tiež bezfarebný.

Captain Morgan nielen pre pirátov

Veľmi často sa rum označuje ako nápoj pirátov. Ale jamajský rum Captain Morgan zachutí každému, či už vo svojej rýdzej podobe, alebo v miešanom nápoji. Rum, ktorý vyrába spoločnosť The Captain Morgan Rum Company, sa vyrába zo suroviny menom melasa. Jedná sa o tmavý lepkavý odpadový produkt, ktorý sa produkuje pri výrobe trstinového cukru. A potom sa alkoholický nápoj dochucuje ovocím, bylinami či korením.

Bairnsfather Bitter do miešaných nápojov

Veľmi obľúbeným alkoholom je lahodný Bairnsfather Bitter, ktorý obsahuje 55% alkoholu. Vyznačuje sa horkastou chuťou, ktorá sa dokonale kombinuje s ľadovou vodou alebo s miešanými nápojmi. Vo svojej podstate sa jedná o absinth vyrobený z liečivých byliniek, ktoré zaručujú výnimočnú chuť. Spadá pod krídla rýdzo českej spoločnosti Bairnsfather Familly Distillery s.r.o., ktorá vyrába alkohol na zákazku pre zákazníkov z celého sveta.

Autorské právo: monticello / 123RF Reklamní fotografie