Ako veľmi je pre teba dôležité robiť radosť iným? Pod pojmom iným mám na mysli tvoje deti, tvoju rodinu, tvojich priateľov, … Obdarovať ich krásnym originálnym darčekom na rôzne sviatky. Pre mňa osobne je dôležité aby darček bol skutočne niečim výnimočným. Fotoobraz to je krásny nápad. Pre rodinku s deťmi takmer dokonalý dar. Fotka vo veľkosti obrazu alebo viac fotiek ako koláž. Hmmm to sa mi páči.

Napadlo ma, že sa chystám čoskoro na párty a ideme si dať vyrobiť tričká s nápismi. Niečo šialene zábavné a s tak trochu inteligentným nádychom. K tomu si objednáme aj hrnčeky s fotkou aby sme si poznali každý ten svoj. Teraz som bola na jednej akcii. Seminár, obrovská akcia. K vstupenke sme dostali veľa bonusov. Medzi nimi aj reklamné tričko jedného spíkra. Milujem darčeky a tiež ich veľmi rada dávam.

Puzzle ako darček?

Moji priatelia vedia, že zbieram magnetky. Nosia mi ich, keď sa niekde potulujú po svete. A niektorého z nich napadlo mi darovať puzzle s fotkou. Bolo magnetické. Dala som si ho na chladničku. Viem, že sa robí aj klasické a to môže byť jeden z tých krásnych darčekov, ktoré potešia aj tvojich priateľov, rodinu a blízkych.

Predstav si ako na nejakej oslave dáš takýto darček oslávencovi v darčekovej taštičke. Rozsypané. Bude to si vlastne musieť najskôr poskladať darček aby sa dozvedel čo vlastne dostal. To mi príde aj také milo vtipné.

Dospelé deti

Ľudia milujú darčeky. Myslím, že o tom netreba ani pochybovať. A najviac asi malé deti. Pre ne je to motivácia. Sú hravé. Tak puzzle je pekný darček aj pre deti. Dospelý sa tiež radi vracajú do detských čias aspoň takto prostredníctvom hier. Každý sme vo svojom vnútri ostali dieťaťom a aj to je dôvod prečo doslova milujeme darčeky.

Osobne rada dostávam darčeky. Ešte radšej ich však dávam. Jednoducho mi robí radosť, robiť radosť. V podstate tým, že darujem, obdarujem aj sebe. Skvelým pocitom. Ako si na tom ty?