Čoho nie je v žiadnej domácnosti nikdy dosť? Predsa úložného a odkladacieho priestoru. Štýlové drevené policové a latkové regály ponúknu nielen extra priestor, ale dodajú všetkému interiéru na osobitosti. Najlacnejšie regály do domácnosti si kúpite už za 49 €.

Potrebu maximálne využiť priestor vo vašej domácnosti, garáži či pivnici, má väčšina z nás. Drvivá väčšina systémov ponúkaných v hobbymarketoch (IKEA, OBI, Hornbach, Baumax, Bauhaus atď.) Však len málokedy dokáže priniesť 100 % úžitok. Je to spôsobené nielen obmedzenou ponukou, ale aj veľkou unifikovanosťou ponúkaných regálov.

Regály môžete použiť ako čisto technické a účelové zariadenie bytu, domácej šatne, ale aj skladu, kancelárie alebo obchodu. Ich využitie je veľmi široké a regály sú takmer nenahraditeľné. Aj pri ich praktickosti však môžu byť aj pekné a dekoratívne. Tie naše sú vyrobené z poctivého borovicového masívu. Toto drevo sa vyznačuje veľmi peknou kresbou, jemne ružovkastú farbou a vysokou pevnosťou. Regály si môžete vybrať ako v prírodnej forme, tak s povrchom upraveným (až 7 rôznych farieb). Takéto drevené regály je možno smelo použiť aj ako súčasť nábytku. Trebárs ako knižnicu. Ale to už je na vás.

Drevené regály sa dajú ľahko čistiť suchou handričkou, maximálne jemne navlhčenou s trochou čistiaceho prostriedku. Preto sa odporúčajú aj pre alergikov, leňochov a ostatných ľudí, ktorí majú s čistením nábytku problém. Dajú sa umiestniť, kam chcete. Skvele fungujú ako skladovací priestor, pekne vyzerajú a zákazníci si ich veľmi pochvaľujú.

V prípade akýchkoľvek otázok sme vám samozrejme plne k dispozícii na emaily: info(at)drevko.sk. Radi vám poradíme a prípadne na základe vami dodaných informácií aj navrhneme najvhodnejšie riešenie (aké zvoliť police, ich počet, aké prvky možno bezproblémov kombinovať atď.).

Autor článku je online marketingová agentúra TEXTO.