Hliníkové rebríky sú pravdepodobne najobľúbenejším typom prístupového zariadenia, ktoré dnes na trhu nájdeme. Sú ľahké, cenovo dostupné, odolné a vyhovujú potrebám väčšiny klientov. To znamená, že sa ľahko prepravujú, nastavujú, odstraňujú a pohybujú sa, čo ich robí užitočnými pre veľké množstvo ľudí. Pýtate sa, aké sú ďalšie dôvody, prečo je hliníkový rebrík tou lepšou voľbou?

Výborná investícia, ktorú neoľutujete

Rebrík hliníkový na rozdiel od železa ľahko nekoroduje ani nehrdzavie, čo pri vystavení vode alebo vlhkosti určite oceníte. Sú to tie druhy vlastností, ktoré zabezpečujú, že rebrík vydrží a bude aj v nasledujúcich rokoch tou správnou investíciou. Na čo si však treba dať pozor je fakt, že sa nesmie používať v blízkosti zdrojov elektrickej energie, a to obmedzuje jeho použiteľnosť.

Ak pracujete s elektrikou, radšej na hliníkový rebrík zabudnite!

Tento typ rebríka vedie dobre teplo, takže ak bol niekedy vystavený ohňu, mal by byť zlikvidovaný, pretože by mohla byť ovplyvnená štruktúra a pevnosť rebríka. Ak však neplánujete pracovať s elektrinou alebo ohňom, nemusíte uvažovať o inom type rebríka, pretože hliník má všetky vlastnosti, ktoré sú od rebríka vyžadované – pevnosť, stabilita, praktickosť použitia.

Trojdielny rebrík, ktorý sa dá nastaviť do akejkoľvek výšky

Trojdielny rebrík 3×11, ktorý ponúka drogéria Bugy.sk, sa skladá z troch dielov, vďaka čomu poskytuje pre užívateľov multifunkčné použitie. Je výbornou oporou aj pri práci vo vyššie položených miestach. Výbornou správou je, že sa dá tretí diel odnímať a je možné ho nastaviť do akejkoľvek výšky. Na koncoch má protišmykové úchytky, ktoré sú zárukou prvotriednej bezpečnosti a komfortu pri používaní. Dokonca má jeden diel predĺženú oporu na spodu, čo je ďalšia z výhod. Ak si však s výberom neviete dať predsa len rady, neváhajte a kontaktujte odborníkov, ktorí vám pri kúpe pomôžu.