Ženy ho milujú a mužov fascinuje. Mohlo by to byť čokoľvek, no my máme na mysli umenie nechtového dizajnérstva. Je neskutočné a božsky detailné. Kým pánska starostlivosť o nechty spočíva zväčša iba v tom, že si ich ostrihajú, dámy sa vedia na nich poriadne vyblázniť. Niektoré motívy sú sexi, iné hraničia s gýčom a extravaganciou. Môžeme ich predlžovať, lakovať, zdobiť UV gélom či akrylom. V súčasnosti je to práve akryl, čo dominuje. Jeho výhodou je kvalitná pevnosť. Za jedinú nevýhodu sa pokladá zapáchajúci liquid a rýchle schnutie. No pokiaľ už máte istú zručnosť, nemáte sa čoho obávať a nevýhoda sa stane skôr výhodou. Pri nanášaní tohto materiálu však nezabudnite na primer. Ten vytvorí pevnú väzbu medzi nechtom a akrylom. Zabránite tak vzniku plesní. 

Tí skúsenejší môžu z akrylu vytvárať 3D ozdoby, ktoré sa tvarujú pomocou špeciálneho štetca alebo pomarančového drievka. Pre začiatočníkov sú vhodné silikónové formy a nalepovacie ozdoby. 

Teraz Vás však chceme pozvať na prehliadku nechtového umenia, ktoré je doslova na zožratie. Kochajte sa, inšpirujte sa a nechajte si zbiehať slinky.

Pri pohľade na takéto nechty musíte doslova cítiť tú šťavnatosť melónov na svojom jazyku. 

Tieto nechty vyzerajú rovnako úžasne ako ľadové koláčiky. 

Tento štýl dominuje vášňou. Už iba pridať šľahačku a ide sa hryzkať. 

Ťažko povedať, kto by zvolil takýto dizajn, no možno nejaká milovníčka “hambáčov”. 

Áno, toto by šlo. Dizajn ako stvorený do horúceho leta, osvieži i pobaví. Je proste úžasný. 

Komu nestačí jeden druh ovocia, môže sa inšpirovať celou ovocnou misou. 

Tento štýl sa ukazuje ako vhodná alternatíva na party, alebo na návštevu Talianska. Pokiaľ milujete pizzu, tak ruku hore…

Niečo skutočne sladké a extra jednoduché. Ako sa ale potom odnaučiť obhrýzať si nechty? 

Kto by nemiloval zmrzlinu? Tento dizajn si zaslúži jednohlasné “áno”!

A opäť niečo pre milovníkov nezdravého stravovania. Bez hranolčekov to proste nejde. 

Ak sme Vás správne naladili a plánujete, že niečo z týchto námetov použijete, tak Vám prajeme pevnú ruku a veľa trpezlivosti. No možno ste kreatívnejší ako dizajnéri týchto kúskov a napadli Vás vlastné námety. V každom prípade si to užite.

Zdroj a foto: closeronline.co.uk