Elisa je čerstvou absolventkou vysokej školy, ktorá sa dá charakterizovať aj ako dievča, ktoré je stále vo vzťahu, ale netuší, čo ten vzťah vlastne je. Možno ste sa v nej práve našli. Tento rok v lete chystá zvláštny maratón, ktorému tiež hovorí „dating streak“ (alebo randiaca šnúra). Rozhodla sa, že absolvuje 100 stretnutí. Že je to malina? Nuž, nebudú to stretnutia s jedným mužom.

Nikdy slobodná

Po vlne rozchodov, ktorá sa valila jej životom, sa Elisa rozhodla, že nikdy nebude slobodná a bez muža. Jej prioritou sa stala šialenosť, zábavnosť a predovšetkým úžasný „svet randenia“, aby sa mohla naučiť zopár vecí. Jej blog objavíte na internete veľmi ľahko. Stačí len napísať 100 dates of summer, kliknúť a nasledovať Elisinu veselú, podnetnú cestu. Spoznáte nielen jej rande, ale naučíte sa tiež niečo o nej samej či o tom, ako funguje proces stretávania sa.

Myšlienka pre „singláčov“

Elisa nadchla veľa mladých ľudí. Hlavne tých, ktorí vo svojich vzťahoch uviazli, alebo sa boja prijať pocit zodpovednosti. Zastrašiť ich dokáže vlastné „ja“, ktoré sa bojí byť slobodné alebo aj strach z toho, ako sa to vlastne vyvinie. Elisa chce dať najavo, že rande síce môže byť občas frustrujúce, ale na druhej strane môže byť zábavné, sexy a vzrušujúce. Niektoré z jej príbehov sú už uverejnené a podľa mnohých veľmi zábavné.

Žiadne hry!

Elisa má v súčasnosti za sebou už nejaké tie stretnutia. Je teda jasné, že svoj plán myslí vážne. Chodenie je pre ňu zábava, ak je na vedúcej pozícii. „Ja viem, že poviem niečo, čo je už celkom známe, ale je naozaj jednoduché počas rande zabudnúť na kontrolu, aj na to, ako bude moja budúcnosť vyzerať,“ zdôverila sa Elisa. Potom nám na perách ostáva jediná otázka. Prečo sa rozhodla všetky svoje stretnutia dokumentovať? „Chcem inšpirovať mužov a ženy. Keď idú na rande, nech odložia všetky hry, stačí byť sám sebou, to je na rande najpodstatnejšie,“ dodáva Elisa. Tak čo? Dáte sa na to? 100 stretnutí za jedno leto. Je to síce výzva, ale vy ju nemusíte absolvovať. Niekedy to stačí risknúť na tom prvom a možno z toho bude láska na celý život.

Autorka: Stanislava Andraščíková

Zdroj a foto: womenshealthmag.com